ترجمه تخصصی مقاله و ترجمه فارسی به انگلیسی

امروزه به دلیل وجود گرایش‌ها و رشته‌های گوناگون تحصیلی، اساتید و دانشجویان در حوزه‌های مختلف در صدد ارائه و مشاوره پژوهشی و پایان نامه‌ و پروژه‌ها و مقالات گوناگون در شاخه و رشته اصلی خودشان هستند. اما وجود منابع تحقیقاتی به زبان فارسی در این شاخه‌ها غالباً کم بوده و به همین سبب باید به مقالات علمی به زبان‌های دیگر همچون مقالات انگلیسی، فرانسوی، آلمانی و عربی و... برای تحقیقات و بررسی روی آورد. حال در ترجمه تخصصی مقالات و ترجمه فارسی به انگلیسی و ... نیز ارائه ساختار مناسب ترجمه از زبانی به زبان دیگر نیاز به تخصص و حرفه خواهد بود، چرا که برای انجام و نگارش متون و مقالات در زمینه‌های تخصصی باید به فنون نوشتاری، دستوری و خواندن و درک مطلب واقف بود.

ترجمه تخصصی در تهران

از این رو آرمان پژوهان با گردآوری بسیاری از متخصصان مسلط به زبان‌های خارجه همچون انگلیسی و فارسی و عربی و فرانسه و آلمانی و دیگر زبان‌ها، درصدد است تا برای کمک به دانشجویان و رفع این مشکل اقدام نماید. بدین جهت آرمان پژوهان با ارائه خدمات تخصصی ترجمه در کلیه زبان‌ها با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، خواهان کسب رضایت مخاطبان و جلب مشتری از طیف فعالان علمی همچون اساتید و دانشجویان محترم است.

ترجمه تخصصی

دفتر علمی-پژوهشی آرمان پژوهان مجموعه‌ای متشکل از مترجمان متخصص در رشته‌هایی نظیر مدیریت، مکانیک، عمران، برق، کامپیوتر، شیمی، صنایع و... می‌باشد که غالباً فارغ‌التحصیل دانشگاه‌های معتبر ایران هستند و در ترجمه مقالات، متون و کتاب‌های علمی به زبان‌های مختلف با این گروه همکاری نموده‌اند. شما عزیزان قادر خواهید بود متون خود را جهت ترجمه به صورت آنلاین و پس از ثبت نام در سامانه و وارد شدن به پنل شخصی خود به متخصصان تحویل داده، به صورت آنلاین برآورد هزینه نموده و از مراحل انجام ترجمه خود مطلع شوید. همچنین این سامانه امکانات صدور پیش فاکتور، تحویل و دریافت فایل ترجمه به صورت آنلاین را برای شما فراهم نموده است.

ترجمه تخصصی مقالات  و کلیه متون در 5 گام:

الف) ثبت نام به عنوان کاربر در سایت

ب) ارسال آنلاین فایل و متن و دریافت پیش فاکتور

پ) واریز پیش پرداخت اینترنتی قبل از شروع کار

ت) پرداخت مابقی مبلغ پس از اطلاع از اتمام کار

ث) تحویل فایل ترجمه شده

همچنین شما می توانید متن خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید تا بلافاصله با شما تماس گرفته شود.

Email: apsrinstitute@gmail.com