خدمات آرمان پژوهان

دپارتمانهای فعال مجموعه به شرح ذیل می‌باشد:

ترجمه تخصصی با پوشش اکثر زبانها (فارسی، انگلیسی، عربی، روسی، فرانسوی)

چاپ مقاله (نگارش، استخراج از پایان نامه، چاپ با ایندکسهای مختلف، ویرایش فنی، ویرایش دستوری، تحلیل آماری، شبیه سازی، و کلیه امور نرم افزاری)

مشاوره پایان نامه (مشاوره در زمینه‌های انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، پژوهشی، ویرایش فنی و دستوری، تحلیل آماری، شبیه سازی، و کلیه امور نرم‌افزاری، برگزاری جلسات مشاوره رایگان، ...)

 

انجام پایان نامه چاپ مقاله ترجمه فوری

 

آرمان پژوهان در طول فعالیت خود تا کنون مشاوره و آموزش تعداد زیادی پایان نامه، پروپوزال و مقاله را با موفقیت به انجام رسانده است. هدف اصلی ما رهایی شما دانشجویان عزیز از بلاتکلیفی و سردرگمی است. برای دست یافتن به این مقصود با بهترین و مجربترین متخصصان از دانشگاه های معتبر ایران در هر زمینه تخصصی همکاری داریم. شما بعد از قرارداد به صورت مستقیم با کارشناس در ارتباط خواهید بود. با گذشت زمانی اندک اعتماد فزاینده شما سروران گرامی به ما ثابت کرد امانت داری و صداقت شرط کسب اعتماد شماست. یکی از وجوه تمایز دفتر علمی-پژوهشی آرمان پژوهان نسبت به سایر فعالان در زمینه مشاوره امور مرتبط با پژوهش تعهد آموزش و مشاوره است. به این معنی که در تمامی مراحل انجام پایان نامه به شما آموزش‌ها و مشاوره‌های لازم داده خواهد شد. کارشناسان ما به صورت مستقیم تا روز دفاع پایان نامه همراه شما خواهند بود و ارتباط مستقیم دانشجو و کارشناس نیز از جمله برتری‌های آرمان پژوهان است. آرمان پژوهان از آغاز تا پایان راه و طی کلیه مراحل شامل تأیید پروپوزال، اعمال پیشنهادات احتمالی اساتید راهنما و مشاور همراه شما بوده و مسیر دشوار انجام پایان نامه را برای شما آسان و هموار می نماید. ما همواره بر آن بوده ایم تا شما دانشجویان عزیز بتوانید خود را با ارائه پایان نامه ای درخور و شایسته به نحو احسن فارغ التحصیل شوید.

پرداخت اقساط، عقد قرارداد آنلاین و مشاوره حضوری در تهران، تعهد آموزش، ارتباط مستقیم کارشناس و دانشجو، همراهی تا لحظه ارائه پروژه یا پژوهش  برخی از وجوه متمایز آرمان پژوهان است که پس از عقد قرارداد انجام پایان نامه دانشجو از آنها بهره مند خواهد شد. ما در تمامی مراحل در کنار شما هستیم و می کوشیم تا با مشاوره به شما جهت ارایه یک پژوهش حرفه ای پایان خوبی را دوران تحصیل شما رقم بزنیم. مشاوره‌های ارائه شده از نظر علمی در سطح مناسبی بوده و در صورت درخواست دانشجو می توان نسبت به استخراج مقاله از آنها نیز اقدام نمود تا دانشجویان محترم بتوانند در سایر عرصه‌های علمی نیز دستاوردهای ارزشمندی را کسب نمایید.