انجام پایان نامه

فرایند انجام پژوهش و یا پایان نامه فرایند بسیار مشکلی است، اما قبل از هر چیز لازم به ذکر است که بدانیم پایان نامه، رساله یا تز چیست؟ پایان نامه را می‌توان یکی از مهمترین نوشته‌ها و واحد‌ها در طول دوران تحصیلی دانشجو تلقی کرد، چرا که دانشجو باید ضمن پژوهش، انجام آزمایش‌های عملی و یا نظری در حوزه و رشته تحصیلی خود همراه با استدلال، به موضوعی جدید و غیرتکراری نیز بپردازد، به سؤالات آن پاسخ دهد و ایدههایی را نسبت به آموخته‌هایی که در دوران تحصیل خود کسب کرده است مطرح نماید. همچنین می‌بایست نتایج نوینی ارائه دهد. در حین پژوهش، دانشجو زیر نظر اساتید راهنما و مشاور به عیب یابی و بررسی روند عملکرد خود می‌پردازد تا بتواند در آخر از پایان نامه مورد نظر دفاع کند.

در بسیاری از کتب تفاوت‌هایی میان عبارات رساله، تز و پایان نامه وجود دارد. از حیث معناشناسی، می‌توان این تفاوت را بدین گونه شرح داد که انجام پایان نامه مختص دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد و رساله مربوط به دوره دکتری است. تز (Thesis) نیز معادل انگلیسی واژه پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد است. از حیث ماهیت، تفاوت رساله با پایان نامه در ارائه مطالب نوین و یا به عبارت دیگر خلاقیت و نوآوری در مقطع دکتری است. باید به این نکته توجه داشت که در غالب دانشگاه‌ها ارائه و انجام پایان نامه در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از ضروریات به حساب می‌آید.

 

انجام پایان نامه، انجام پایان نامه زبان، انجام پایان نامه مدیریت، انجام پایان نامه ارشد، انجام پایان نامه دکتری، انجام پایان نامه تضمینی، انجام پایان نامه فوری

جهت مشاوره پژوهشی پایان نامه (و نه انجام آن) با کیفیت تضمینی آرمان پژوهان با بهره‌مندی از مجربترین متخصصان از دانشگاه‌های معتبر ایران درصدد است تا با ارائه مشاوره‌های تحصیلی دقیق در زمینه انتخاب موضوع پایان نامه، خدمات مشاوره‌ای تحصیلی اعم از ویرایش فنی و دستوری، تحلیل آماری، ترجمه تخصصی مقالات جهت غنی‌سازی بخش ادبیات پژوهشی، شبیه‌سازی و کلیه امور نرم افزاری و همچنین برگزاری جلسات تخصصی مشاوره به دانشجویان در پایان نامه زبان انگلیسی، ترجمه و مدیریت (کلیه گرایش‌ها) کمک نموده تا بتواند با فراغ بال دوران تحصیل خود را پشت سر بگذراند.

آرمان پژوهان از آغاز تا پایان راه و طی کلیه مراحل تحصیلی همراه شما بوده و مسیر دشوار  آن را برای شما آسان و هموار می‌نماید. ما همواره بر آن بوده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید با ارائه عملکرد درخور و شایسته به نحو احسن فارغ‌التحصیل شوید.