چاپ مقاله در تهران

دفتر علمی-پژوهشی آرمان پژوهان دارای تیمی مجرب و متخصص در زمینه چاپ مقاله می‌باشد؛ تمامی اعضای این گروه از اساتید و چهره‌های باانگیزه و مستعد دانشگاهی می‌باشند.

با توجه به وسعت فعالیت های دانشگاهی ،آرمان پژوهان ترجیح داده با توجه به سوابق و تجربیات گذشته تیم کاری خود به صورت تخصصی بر روی سه موضوع مهم تمرکز کند:

  1. مشاوره پژوهشی،

  2. ترجمه تخصصی، و

  3. چاپ مقاله در تهران و شهرستانها

در حال حاضر اهمیت چاپ مقاله در مجلات و ژورنال‌های معتبر بین المللی بر هیچ کس پوشیده نیست. داشتن مقاله در حال حاضر فاکتور مهمی برای سنجش توانایی‌های فردی می‌باشد.

لذا دانشجویان محترم به ویژه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی باید برای این موضوع اهمیت قائل شوند؛ چرا که داشتن مقاله، خواه در مرحله گزینش و مصاحبه شغلی و یا مصاحبه‌های علمی دانشگاه‌ها (به عنوان مثال ادامه تحصیل در مقطع دکتری) یکی از فاکتورهای می‌باشد.

موضوع مقاله و مقاله نویسی همواره از معضلات بسیاری از افراد به ویژه دانشجویان بوده است. بسیاری از دانشجویان با اینکه در یک موضوع خاص تخصص علمی و عملی دارند اما هنگامی که قصد دارند ایده و طرح خود را در قالب مقاله مطرح نمایند به بن بست برمی‌خورند.

در چند سال گذشته سفارش‌هایی از دانشجویانی دریافت کرده ایم که هر چند از توانایی‌های بسیار بالایی برخوردار بوده اند اما هنوز یک مقاله هم به چاپ نرسانده اند.

آرمان پژوهان با برخورداری از تیمی فعال در زمینه چاپ مقاله در تهران توانسته است مقالات متعددی را در پایگاه هایPumbed  ، Scopus،ISI  و ISC  به ثبت برساند.

 

در حال حاضر کلیه افرادی که تمایل به چاپ مقاله خود دارند ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش مقاله نمایند.